Підтримати музей

museum_donate_fullw.jpg

Дорогі друзі!

Ми зворушені благодійною підтримкою, яка продовжує надходити в часи війни на рахунки Благодійного фонду розвитку Національного музею історії України (БФ НМІУ).

 

Отримані кошти ми спрямовуємо на розвиток нових напрямків роботи, щоб популяризувати нашу історію в Україні та за кордоном. В умовах війни, яку розпочала росія, робота музею змінилася. Наша постійна експозиція демонтована, артефакти переміщені у безпечніші місця. Ми шукаємо нові способи взаємодії з аудиторією.

 

Команда музею усвідомлює, що багато людей відчули потребу пізнавати довгу історію України. Це особливо важливо зараз, коли росія намагається загарбати території нашої країни та ліквідувати нашу національну ідентичність і культуру.

 

Стежте за нашими сторінками в соцмережах та сайтом, щоб дізнатися більше про роботу музею і про те, як можна нам допомогти. Також на цих ресурсах ми звітуватимемо щодо використання благодійної допомоги.

 

Нагадуємо, як можна підтримати Національний музей історії України:

Організація, для якої відкрито рахунок:  БФ НМІУ

Код ЄДРПОУ 44068356
МФО: 322001
IBAN UA16 3220 0100 0002 6002 0800 0077 7 (UAH)

Призначення платежу: Благодійна допомога

 

Також ви можете підтримати музей, якщо придбаєте онлайн-квиток за посиланням: 

 

Придбати квиток

 

Якщо маєте додаткові питання щодо роботи Благодійного фонду розвитку Національного музею історії України, надсилайте їх на електронну скриньку blago@nmiu.org