Щодня  10:00 - 18:00
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 
 (044) 278 48 64

М Музейна територія

ВІДНОВЛЕНО СТАРОКИЇВСЬКУ ГОРУ!

У вересні 2016 року за починання «Андріївсько-Пейзажної ініціативи» та сприяннямецената В’ячеслава Москаленка було відновлено територію Старокиївської гори, на якій знаходиться Національний музей історії України.

Тепер кияни та гості столиці можуть більш повно відчути топографію цього місця. Адже загалу з оглядового майданчика відкриті панорами Верхнього міста, давні урочища та архітектура сучасного Києва.

Реконструкція Старокиївської гори тривала з вересня 2015 року. За основу було взято проект 1968–1989 рр. архітектора Авраама Мілецького – одного зі значущих архітекторів, який створював обличчя Києва ХХ ст. Найвідоміші будівлі, зведені за його проектами, – це готель «Салют» та Київський крематорій.

У межах проекту була облаштована територія навколо Національного музею історії України. Відкритий і відремонтований вхід із вулиці Володимирської, зміцнена підпорна стіна. Відновлено 6200 кв. м. мощення з пісковику та пішохідні доріжки. Встановлено 33 оригінальні ліхтарі, створені за кресленнями А. Мілецького, і необхідну кількість лавок та урн. Озеленено територію: обрізано хворі дерева, висаджено газонне покриття площею 1,2 га, прибрано чагарник та сухостій. Оновлено та удосконалено зони для відпочинку. Облаштована зливова каналізації, а також встановлено 12 точок швидкого доступу до води для поливу.

Цей проект реалізовано «Студією ландшафтної архітектури Максима Коцюби»за підтримки Київської міської адміністрації, Міністерства культури України та Національного музею історії України в межах соціального проекту «Зробимо разом!».

То ж гостинно запрошуємо киян та гостей столиці насолодитися відпочинком на Старокиївській горі та відвідати наш музей, аби дізнатися про історію як цього місця, так і нашої країни!


ЕКСПЛІКАЦІЯ ТЕРИТОРІЇ ДО І ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ
(наведіть курсор миші на фотографію нижче)

museum area before
museum area after

ПРОВЕДЕННЯ ЗЙОМКИ

Звертаємо вашу увагу на те, що проведення професійної фото- та відеозйомки на території та в приміщеннях Національного музею історії України можливе лише за погодженням з адміністрацією музею.

Запити просимо надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Пошук по сайту

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь