Щодня  10:00 - 18:00
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 
 (044) 278 48 64

К Конфіденційність

Національний Музей Історії України (НМІУ) прагне поважати вашу конфіденційність та вибір при використанні нашого веб-сайту. У заяві підкреслюються заходи щодо забезпечення конфіденційності персональних даних, які ми зберігаємо про Вас.

I. Персональна інформація, яку ми можемо збирати і обробляти:

"Особиста інформація" - це будь-які дані, що відноситься до відвідувачів, які можуть бути ідентифіковані на основі цих даних, або на основі комбінації набору даних, а також інша інформація, яка є або може бути у володінні НМІУ.

Загалом, ви можете переглядати наш веб-сайт без надання будь-якої особистої інформації про себе. Проте, певна інформація, такі як ваш IP-адресу, демографія, операційна система ваших комп'ютерів або тип браузеру можуть бути зібрані для того, щоб забезпечити зручність і простоту використання веб-сайту, пошук та усунення несправностей, обслуговування сайту, а також зрозуміти, які розділи сайту відвідують і як часто.

При реєстрації на нашому сайті ми можемо вимагати від вас надати нам певну особисту інформацію, таку як ваше ім'я, адресу електронної пошти, діяльність компанії, країну проживання та номер телефону, з наступною метою: створення ідентифікатора користувача, для можливості зв’язку з вами та надання доступу до бажаного контенту на основі ваших уподобань.

II. Наслідки ненадання особистої інформації

Якщо ви вирішите не надавати вашу особисту інформацію, яка є обов'язковою для обробки вашого запиту, ми не бути в змозі надати вам відповідну послугу.

III. Передача та розкриття персональної інформації:

НМІУ не передає вашу особисту інформацію третім особам в маркетингових цілях без вашого попереднього дозволу. НМІУ буде звертатись за згодую для використання або поширення персональної інформації з будь-якою метою, крім вимог, для яких вона була зібрана спочатку.

Ми можемо передавати ваші персональні дані в середені НМІУ або його філії, партнерам, постачальникам послуг, уповноваженим стороннім агентам або підрядникам, з метою обробки або зберігання даних, після забезпечення письмової згоди на зобов'язання зберігання секретності таких даних.

При необхідності, НМІУ може розкривати особисту інформацію правоохоронним або контролюючим органам, у відповідності з чинним законодавством.

Внутрішнє використання файлів «cookie».

Файли «cookie» - це невеликі текстові файли, які ми, як і більшість інших веб-серверів, розташовуємо у вашому пристрої, для надання доступу до сайту. Це робиться, щоб розпізнати пристрій під час сеансу або під час ваших майбутніх відвідувань нашого сайту, в першу чергу для забезпечення якісного користування ресурсом.

Сторонні файли «сookies».

Коли ви відвідуєте веб-сайт НМІУ, схвалені нами партнери по рекламі, можуть розташовувати власні файли «сookies» з метою функції ремаркетингу. На підставі вашої поведінки на нашому сайті, ви можете побачити нашу рекламу під час перегляду інших веб-сайтів, що входять в нашу партнерську мережу.

Ви можете відмовитись від перегляду наших рекламних оголошень в будь-який час, використовуючи посилання, зазначене нижче.

http://www.google.com/settings/ads

V. Безпека даних

НМІУ застосовує всі можливі заходи безпеки та процедури, які включають в себе адміністрування, фізичну безпеку та технічний контроль з метою захисту вашої особистої інформації.

VI. Зберігання даних

НМІУ може зберігати вашу особисту інформацію до тих пір, поки існує така необхідність, або якщо інше не передбачено відповідно до чинного законодавства.

VII. Пов'язані сайти

НМІУ може містити посилання на сторонні веб-сайти та сервіси. Однак НМІУ не несе відповідальності за заяви про секретність або практику таких сторонніх веб-сайтів.

VIII. Оновлення цієї декларації про конфіденційність

НМІУ може змінити політику конфіденційності даних та оновлювати цю заяву про конфіденційність, у разі виникнення необхідності. Але наші зобов'язання захистити конфіденційність користувачів веб-сайту будуть залишатись і надалі.

Пошук по сайту

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь