10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Консультативний курс підготовки до ЗНО

3 вересня в музеї стартує Консультативний курс підготовки до ЗНО з історії України

Про курс

Зовнішнє незалежне оцінювання – важливий етап у житті кожного школяра сучасної України. Від його успішного складання багато в чому залежить подальше життя молодої людини, зокрема її професійний та особистісний розвиток. Саме тому важливою є правильна й ефективна підготовка учнів до складання тесту.

3 вересня в музеї стартує Консультативний курс підготовки до ЗНО з історії України

У Національному музеї історії України з 3 вересня 2020 р. розпочнеться Консультативний курс підготовки до ЗНО з історії України. В зв’язку з поширенням коронавірусного захворювання, цьогорічний курс проходитиме онлайн. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень (четвер 16:00–18:00 та неділя 11:00–13:00) й триватимуть дві години (з перервами).

Курс розрахований на абітурієнтів (учнів 11-х класів та інших осіб, які мають намір успішно скласти ЗНО з історії України). Також заняття курсу стануть у нагоді учням старших класів, які мають бажання ґрунтовно повторити шкільний курс історії України.

Умови консультативного онлайн-курсу:

  • одне групове заняття триває дві години (з перервами);
  • історія України опрацьовується за чинною програмою ЗНО з історії України;
  • графік занять з датами і темами можна переглянути за посиланням;
  • кожне опрацьоване питання закріплюється практичною роботою (розв’язанням тестових завдань, опитування, інтерактивні ігри). Протягом курсу передбачено три, максимально наближені до справжнього ЗНО, тестування;
  • заняття відбуваються на платформі zoom;
  • після проходження заняття кожен учасник отримає матеріали для закріплення опрацьованих тем (авторський текст, авторську презентацію з конспектом, тестові завдання та доступ до відеозапису заняття);
  • вартість одного 2-годинного групового заняття становить 100 грн, придбати квиток можна ОНЛАЙН або у касі музею;
  • Після купівлі квитка, потрібно надіслати скріншот/фото квитка на адресу hist.course@gmail.com . Зробити це потрібно не пізніше, ніж за годину до початку заняття. Після одержання листа з копією квитка, вам буде надіслане запрошення на заняття за 30 хв. до його початку).

Лектор та адміністратор курсу — науковий співробітник музею Анатолій Бараннік, який з 2016 р. готує абітурієнтів до написання ЗНО з історії України.

Додаткові запитання за телефоном /Viber/Telegram: +38 093 188 65 49 (Анатолій)

Поспішайте зареєструватись на підготовку до ЗНО з історії України з кращими фахівцями!

Виникли питання? Телефонуйте  +38 093 188 65 49 (Анатолій)

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)