10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Виставку “Пектораль. Знахідка століття” відвідали міністр культури та інформаційної політики та іноземні дипломати

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Виставку “Пектораль. Знахідка століття” відвідали міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця міністра Світлана Фоменко, а також іноземні посли та дипломати.

Унікальні предмети зі скіфського кургану Товста Могила в Музеї історичних коштовностей, філії МІСТ, оглянули представники Японії, Польщі, Естонії, Литви, Данії, Бельгії, директор Австрійського культурного форуму, голова Офісу Ради Європи, представниця Британської Ради, представник Апостольської нунціатури та представництво ЄС.

Директор Національного музею історії України Федір Андрощук презентував гостям музей та його колекцію, а екскурсовод Ольга Дударєва розповіла про мистецькі шедеври, знайдені у похованнях скіфських аристократів. Пан міністр і дипломати оглянули не лише виставку, а й музей загалом. Адже, нагадаємо, у зібранні МІКУ є чимало предметів, пов’язаних з історією інших народів, вироби середньоазіатських та західноєвропейських ювелірів, колекція єврейського культового срібла.

Запрошуємо і вас побачити оригінал легендарної пекторалі та артефакти, які багато років не демонстрували загалу: елементи кінського спорядження та поховального возу і не тільки.

До речі, виставка “Пектораль. Знахідка століття” проходить у рамках відзначення 30 років незалежності України. Її можна знайти на інтерактивній мапі подій.

Незабаром на цій мапі з’являться ще кілька виставок Національного музею історії України. Тож стежте за оновленнями і – до зустрічі.

Фото Володимира Тарасова, надане Міністерством культури та інформаційної політики

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)