10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

У музеї відкрилася виставка до 130-річчя Андрія Мельника

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ФОТОЗВІТ
   

12 грудня 2020 року в Національному музеї історії України відкрилася виставка «Андрій Мельник – воїн і соборник», присвячена 130-річчю від дня народження державного, політичного та військового діяча, голови Проводу Організації українських націоналістів.

Відвідувачам представили матеріали із фондових колекцій музею та Фундації імені Олега Ольжича: документи та особисті речі Андрія Мельника (зокрема, пов’язані із його перебуванням у нацистському концтаборі Заксенгаузен), матеріали очолюваної ним ОУН, які поширювали на окупованих теренах України під час Другої світової війни, листи Євгена Коновальця та Тараса Бульби-Боровця до Андрія Мельника, світлини, на яких зафіксовані важливі моменти його праці над політичною консолідацією української еміграції у повоєнний період.

Інтерес у відвідувачів викликали також тогочасні часописи (серед яких – нелегальні видання УВО та ОУН), звернення українців із різних країн до голови ОУН, магнітофонна плівка 1958 року із записом його звернення до українців в Україні.

«Андрій Мельник гідно вписав своє ім’я в історію, адже доклав чимало зусиль до об’єднання державницького руху. І чинив так навіть тоді, коли це йшло наперекір власним амбіціям», – наголосив куратор виставки, провідний науковий співробітник відділу НМІУ «Музей української Революції 1917–1921 років» Богдан Скопненко. 

Виставка триватиме до лютого 2021 року.

Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2. 

Телефон для довідок: 044 278 48 64.
  
  
Подія на фейсбуці

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)