10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

МІСТ: Національний музей історії України презентує ребрендинг

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Ключовий посил концепції звучить так: “Історія – міст, який єднає минуле та майбутнє”

Національний музей історії України презентує ребрендинг. Ми змінюємо мову візуального спілкування з аудиторією на виразнішу і, сподіваємося, більш впізнавану. Концепцію безкоштовно розробило креативне агентство TABASCO, щоб підтримати музей у прагненні стати сучаснішим. Одним із важливих елементів ребрендингу є скорочення: Музей ІСТорії = МІСТ.

Посилання на усі візуальні матеріали: https://bit.ly/349Ffco  

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ

Федір Андрощук, генеральний директор Національного музею історії України, підкреслює: “Новий бренд – це не просто зміна обкладинки. Для кардинальних змін потрібен час. І ми маємо чітко розуміти, як і куди рухаємося. Історичний музей – це не лише про зберігання та демонстрацію експонатів. Образ мосту унаочнює прагнення поєднувати часи та культури. Новий бренд маніфестує стратегію розвитку музею”.

Графічний знак логотипа – літера М, символізує, що саме в МІСТ зустрічаються минуле та майбутнє, єднаються цивілізації та знання. Наш міст поєднує не лише епохи, а й людей. Музей може відкривати історію України для українців і світу – робити її зрозумілішою та спонукати до глибшого знайомства із країною.

Олександр Смірнов, креативний директор TABASCO: “Працюючи над проєктом, ми знайшли цікавий інсайт. Спадщиною радянської традиції стали жахливі абревіатури, які використовувати в житті просто нереально. Ніхто не скаже: “А чи не сходити нам завтра у НМІУ”? Але ж музей має бути визначним місцем, про яке хочеться говорити та згадувати. Недарма Метрополітен у Нью-Йорку називає себе Мет’ом. Ми почали крутити цю ідею – знайшли образи та сенси, котрі точно передають суть головного музею країни. Так і народився МІСТ”.

Знак М трансформується та стає динамічним.

Основні кольори нового брендингу – жовто-зелений та блакитний. Додаткові кольори – зелений, помаранчевий, малиновий, чорний та бордовий. Їх можна використовувати в мерчі, навігації та експозиції музею залежно від тематики.

Креативна команда також використала тему безкінечності. При розміщенні поряд різних поліграфічних об’єктів – візиток, постерів, бейджів тощо, створюється безперервний графічний ланцюг. Таким чином підкреслюється те, що історія – це суцільна низка подій, пов’язаних між собою. 

Фотозображення компонується у форму, створену на основі знака. Вона також є динамічною. Граючись із формою, ми отримуємо можливість гармонійно використовувати її в різних форматах. Для зовнішніх афіш ідею поєднання реалізували шляхом нестандартного компонування тексту та ланцюгового розміщення зображень виставки.

Наша мета полягає в тому, щоб Національний музей історії України зацікавлював найширше коло людей, зокрема молодь, і тому стиль музею має бути зрозумілим та динамічним.

Ребрендинг розробляли креативники TABASCO — Chief Design Officer Світлана Горовенко та дизайнер Вікторія Васильєва. Посилання на усі візуальні матеріали МІСТ (ребрендинг, навігація, мерч): https://bit.ly/349Ffco

   

Про музей

Національний музей історії України – головний історичний музей держави. Заснований у 1899 році в Києві для збереження та експонування старожитностей і мистецьких творів.

У музеї зберігаються понад 800 тисяч експонатів. Вони відображають історію України від найдавніших часів до сьогодення. Зокрема в музеї можна побачити знаряддя праці, створені мільйон років тому, кам’яні сокири, перші прикраси людей кам’яної доби, трипільську кераміку, прикраси скіфів і сарматів, вироби давньогрецьких майстрів, срібні гривни та плінфу з тризубом часів Русі, гетьманські універсали, козацькі знамена й гармати, карету київського митрополита, зброю та прапори доби визвольних змагань і тисячі інших пам’яток різних епох і народів, які жили на українських землях.

Пошук по сайту

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)