10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

В МІКУ відкрилася виставка робіт ювеліра Віталія Хоменка «Спіраль часу»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ФОТОЗВІТ

В Музеї історичних коштовностей України, філії НМІУ, відкрилася виставка «Спіраль часу» відомого українського ювеліра Віталія Хоменка. Вшанувати майстра та помилуватися його творами прийшли його колеги, учні, мистецтвознавці та шанувальники.

Під час урочистого відкриття виставки класика українського ювелірного мистецтва привітали, зокрема, завідувач МІКУ Олександр Хардаєв, художник Сергій Сєров, дружина Олена Дроздова, мистецтвознавиця Ірина Бариш-Тищенко.

«На виставці представлені 52 ювелірні твори, які дозволяють здійснити подорож у часі і просторі», - говорить кураторка виставки Ірина Удовиченко, старша наукова співробітниця МІКУ.

За словами пані Ірини, вперше творчість Віталія Хоменка була представлена в МІКУ ще 1982 року. З цієї події й почалося формування групи колекції «Ювелірне мистецтво України другої половини ХХ – початку ХХІ століття» в Музеї історичних коштовностей України. В МІКУ зберігається 15 ювелірних творів Віктора Хоменка. Також його твори є в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, в зарубіжних музеях та приватних колекціях в Україні, Австралії, Англії, Канаді, Німеччині, Фінляндії.

Перші відвідувачі виставки оглянули перлини сучасного українського ювелірного мистецтва під музичний супровід Стефана Клочка.

   

     
Подія на фейсбуці

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Off Canvas Menu (UA)