10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

26 червня Національний музей історії України відчиняється для відвідувачів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нарешті цей довгоочікуваний день настав! 26 червня Національний музей історії України відчиняє свої двері для відвідувачів.

Через епідемічну ситуацію у країні музей почне працювати з певними обмеженнями. Зокрема, для огляду буде відчинено поки що тільки перший поверх, на якому розміщена археологічна експозиція. На вході за допомогою безконтактних термометрів проводитиметься температурний скринінг. Заходити до музею можна лише в масках чи респіраторах. Діятимуть також обмеження на вхід відповідно до чинних санітарних норм, встановлених органами державної влади. Відвідувачам із ознаками респіраторного захворювання та температурою вище 37,2 градусів за Цельсієм заходити до музею заборонено. Також щосереди встановлено санітарний день, тож музей зачинятиметься для відвідувачів. Врахуйте це, будь ласка, при плануванні візиту до НМІУ.

Зі свого боку ми дотримуємося суворих правил дезінфекції, регулярно обробляємо приміщення, ручки, поверхні дезінфікуючими речовинами, провітрюємо зали, а співробітники музею працюють у засобах індивідуального захисту.

Ще одна приємна новина для наших відвідувачів. Цього самого дня, 26 червня, відкривається виставка «Між двох світів: із колекції зброї та спорядження ХVI–ХVІІІ ст. Національного музею історії України». Вона презентує найкращі зразки зброї із фондового зібрання музею. Це холодна зброя ХVI–ХVІІІ ст. Польщі, Туреччини, Ірану, вогнепальна зброя Західної Європи ХVI–ХVІІ ст., західноєвропейські та східні захисні обладунки ХVІІ ст. Центральне місце в експозиції відведене козацьким клейнодам та зброї українського козацтва XVII–XVІII ст. Запрошуємо побачити на власні очі ці високомистецькі експонати.

Ласкаво просимо до Національного музею історії України!

Пошук по сайту

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новини

Анонси

Експонат Тижня