10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Оголошені результати конкурсу на посаду генерального директора НМІУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Результати другого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею історії України опубліковані на сайті Міністерства культури, молоді і спорту України.

28 лютого 2020 року у Міністерстві культури, молоді та спорту України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею історії України.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Закону України «Про культуру», Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 червня 2016 року № 809/28939 прийняла рішення:

визначити Андрощука Федора Олександровича переможцем конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею історії України. Про це повідомив сайт Міністерства культури, молоді і спорту України.

Федір Андрощук – відомий археолог, доктор історичних наук. За нього проголосували шість членів комісії з дев‘яти. Ще три голоси отримав діючий заступник гендиректора НМІУ Богдан Патриляк.

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)