10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

Н Новини

Previous Next

Сувеніри, книги, музейні каталоги, брендована продукція музею - майже 800 товарів чекають на вас у крамничці НМІУ!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Майже 800 найменувань товарів пропонує відвідувачам музейна крамничка НМІУ! Ми постійно докладаємо зусиль, щоб наші гості отримали в музеї не тільки нові знання та яскраві враження, а й мали можливість взяти щось з собою на згадку як сувенір чи подарунок близьким. Ретельно добираємо те найкраще, що яскраво та виразно представляє нашу багату культуру та історію, декоративно-ужиткове мистецтво, відтворені чи стилізовані найліпші її взірці.

В асортименті - й власна брендована продукція музею - блокноти, магніти, листівки, ручки, футболки, сумки, бандани, репринти прапорів з колекції музею - як настінні, так і сувенірні. Широко представлена література: історична різноманітної тематики, періодика, довідники та путівники для туристів українською та іноземними мовами, є широкий вибір дитячих книжок як для найменших, так і для дітей шкільного віку. Постійним попитом користується також власна друкована продукція музею: каталоги, буклети виставок, брошури, методичні посібники тощо.

Особливої уваги варті вироби майстрів народних ремесел, зокрема кераміки - витонченої кримсько-татарської, традиційної української, стилізованої трипільської та сучасної авторської. Вишуканою та водночас практичною є лінійка прикрас колеції ТМ "Скіфська етніка", стилізована, за історичними мотивами та етнічними зразками.

Цінова політика музейної крамнички - це мінімальна націнка, тому наші товари доступні за ціною. Є пропозиції від 5 до 1500 грн (каталоги та картини), а за книжковою продукцією покупці приходять спеціально, тому що зазвичай ціни нижчі ніж в книгарнях. Адже це те, що має бути доступне кожному.
Запрошуємо!

Пошук по сайту

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Новини

Анонси

Експонат Тижня