10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Музей запрошує юних дослідників на інтерактивні екскурсії 5 - 6 грудня!

Ми радіємо, що знову на вихідні музей відчиняє двері для відвідувачів: і дорослих, і зовсім юних. На цих вихідних запрошуємо на інтерактивні екскурсії для дітей середнього шкільного віку. Початок о 15:00.

У суботу, 5 грудня, запрошуємо дітей 9-12 років на екскурсію з елементами інтерактиву «Таємниця дружинного скарбу».

Учасники в ігровій формі знайомляться з експозицією, що присвячена історії Київської Русі. Діти дізнаються про життя, побут та дозвілля наших предків, спробують свої сили в стародавній грі «млин». Дізнаються про правління князів Володимира та Ярослава Мудрого, побачать княжий знак, якому більше 1000 років. Згадають легенду про створення Києва, а діорама покаже красу міста в ХІІІ ст. Дізнаються про мужніх дружинників та, можливо, відшукають їх скарби.
Екскурсія поєднує в собі історичні знання, музейні експонати та ігри. Під час екскурсії школярі виконують ряд завдань, відгадують загадки, грають у старовинні ігри, знаходять певні об’єкти в експозиційних залах.
Екскурсійна група - не менше 5 осіб та не більше 7 осіб (карантинна норма).

Вартість участі: 125 грн з особи.

А в неділю, 6 грудня, чекаємо на інтерактивній екскурсії  "Козацькими стежинами".
Під час екскурсії діти в ігровій формі ознайомляться зі звичаями, побутом, військовою справою козаків та лицарів, проведуть вибори гетьмана, а наприкінці програми, знайдуть скарб, що заховав таємничий привид.
Вартість участі: 125 грн з особи. (у групі від 5-ти осіб).
Адреса музею: м. Київ, вул. Володимирська, 2
Попередній запис – за телефоном (044) 278-48-64.

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Off Canvas Menu (EN)