10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Запрошуємо на екскурсії вихідного дня 5 - 6 грудня

Екскурсії вихідного дня проходять у Національному музеї історії України щосуботи і щонеділі о 14:00. Це чудова нагода цікаво і з користю провести свій вікенд.

5 грудня, у суботу, відбудеться екскурсія "Давня історія України", яка охоплює величезний проміжок часу: кам’яну добу, період енеоліту – бронзи та ранній залізний вік.

Мандруючи в часі разом із екскурсоводом, ви зможете знайти відповіді на такі запитання:
- коли на теренах України з’явилися перші люди;
- як жили давні скотарі і землероби;
- як виглядав самобутній і оригінальний посуд трипільців;
- хто такі скіфи і сармати;
- чим привабив греків південь України майже 2 500 тисячі років тому?
Екскурсію проведе археолог Остап Цвіркун, науковий співробітник відділу найдавнішої та середньовічної історії України.

6 грудня, у неділю, запрошуємо на екскурсію "Від князівства до гетьманства", що охопить період переходу від княжої доби до козацької в історії України.

Часовий проміжок екскурсії з XIV по XVII ст. – часи Великого князівства Литовського, Речі Посполитої та Війська Запорозького Богдана Хмельницького. Відвідувачам пропонується цікава розповідь про буремний шлях становлення нашої Держави
Екскурсію проведе Анатолій Бараннік, науковий співробітник відділу пізньосередньовічної, ранньомодерної та нової історії України.
Також щовихідних у грудні о 15:00 ви можете відвідати екскурсію «Україна незалежна», що охоплює період від проголошення Акта незалежності України 24 серпня 1991 р. до сьогодення. Доба незалежності – це наше життя, яке щосекунди стає історією. Це жива історія, свідками якої є кожен із нас.
Екскурсію проводить по суботах - старша наукова співробітниця відділу історії незалежної України ІРИНА ПУЛЯ, по неділях - старша наукова співробітниця відділу історії незалежної України ОЛЬГА ГОЛДОВАНСЬКА.
Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Вартість – 50 грн (30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів) грн + вхідний квиток до музею (75 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

 
 
 

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Off Canvas Menu (EN)