10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

9 жовтня відбудеться лекція «Зброя та військове спорядження у зібранні Національного музею історії України»

Дослідниця розповість про унікальні взірці східної та європейської зброї XIV–XIX ст., що представлені у експозиції або зберігаються у фондовому зібранні музею. Серед цих музейних предметів – зброя XVI–XІХ століть, що походить із зібрання відомого київського мецената та колекціонера старожитностей Богдана Ханенка. Це два західноєвропейські лицарські обладунки, японські меч та аркебуза, східні порохівниці, перський церемоніальний палаш, саксонські арбалет та аркебуза.

Під час лекції Олени Попельницької ви також дізнаєтеся про рідкісну захисну кінську маску XIV–XV ст., виявлену в кургані на півдні Київщини, лук східного типу XVIII–XIX ст. та японський меч вакідзасі XVIII ст. із зображенням буддійського божества.

Лектор – кандидат історичних наук, провідна наукова співробітниця відділу історії України XIV – початку ХХ ст. Олена Попельницька.

Початок лекції «Зброя та військове спорядження у зібранні Національного музею історії України» 9 жовтня, в суботу, о 16:00 на третьому поверсі музею в залі № 23.

Адреса музею: вул. Володимирська, 2.

Додаткова інформація за телефоном (044) 280 13 96.

Вхід до музею на лекцію – 140 грн (для школярів/студентів/пенсіонерів – 100 грн).

    
   

Подія на фейсбуці

 

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)