10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

25 червня запрошуємо на лекцію про козацьку митницю

25 червня в Україні відзначається День митної служби. Із цієї нагоди запрошуємо вас дізнатися про митну справу козацької Україні на лекції історика Анатолія Баранніка.

На заході висвітлюватиметься складний процес формування української митної системи в часи Хмельниччини, Руїни та подальшого майже 22-річного періоду суверенного (в економічному сенсі) існування Війська Запорозького — української козацької держави.

Слухачі дізнаються, чому гетьмани воліли віддавати митницю в оренду, як боролися з контрабандою та чому через це київські купці надавали перевагу торгівлі з північчю, а ніжинські — з півднем. Окремо розглянемо питання митних пільг для українських купців та спроб українських гетьманів (із державних військових міркувань) регулювати товарообіг засобами митної системи. Наприкінці лекції слухачі матимуть змогу ознайомитися з найцікавішими експонатами “козацьких” залів Національного музею історії України.

Лекція “Як віддати митницю на відкуп і уникнути контрабанди? Питання митної системи в козацькій Україні другої половини XVII ст. відбудеться у п’ятницю, 25 червня, початок о 14:00.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Додаткова інформація – за телефоном (044) 278-48-64.

 

    

Подія на фейсбуці

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)