10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Екскурсії для абітурієнтів за програмою ЗНО з історії України розпочнуться вже 8 травня

Національний музей історії України розпочинає цикл екскурсій на повторення основних фактів чинної програми ЗНО з історії України. Це буде корисно для абітурієнтів, учнів 9–11-х класів та всіх, хто цікавиться минулим нашої країни.

Перші дві екскурсії з повторення пройдуть вже найближчими вихідними, 8 та 9 травня. Початок – об 11:00. Перша з них (субота, 8 травня) охопить теми 1–4 чинної програми ЗНО з історії України (Вступ до історії України; Стародавня історія України; Русь-Україна (Київська держава); Королівство Руське (Галицько-Волинська держава). Монгольська навала).

Друга екскурсія з повторення (неділя, 9 травня): теми 5–8 чинної програми ЗНО з історії України (Руські удільні князівства у складі іноземних держав у другій половині XIV – першій половині XVI ст. Кримське ханство; Українські землі у складі Речі Посполитої в другій половині XVI ст.; Українські землі у складі Речі Посполитої у першій половині XVII ст.; Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.).

Лектор-екскурсовод Анатолій Бараннік – професійний репетитор з історії України, науковий співробітник музею.

Протягом 90 хвилин екскурсії відвідувачі одержать: цікавий виклад матеріалу у відповідних тематичних залах музею, можливість отримання відповідей лектора-екскурсовода на свої запитання та інформацію про особливості роботи з різними типами завдань сертифікаційної роботи.

Екскурсії відбуватимуться для групи осіб. Вартість для одного учасника– 150 грн. Просимо, за можливості, заздалегідь бронювати участь в екскурсіях за телефоном: +38 044 278 48 64.

Адреса музею: Київ, вул. Володимирська, 2.

Екскурсії проводитимуться щосуботи та щонеділі (початок – об 11:00) протягом травня.

    

Подія у фейсбуці

   

Теми наступних екскурсій та дати їх проведення:

Третя екскурсія з повторення (субота, 15 травня): теми 9–11 чинної програми ЗНО з історії України (Козацька Україна наприкінці 50–80-х рр. XVII ст.; Українські землі наприкінці XVII – у першій половині XVIII ст.; Українські землі у другій половині XVIII ст.).

Четверта екскурсія з повторення (неділя, 16 травня): теми 12–17 чинної програми ЗНО з історії України (Українські землі у складі Російської імперії наприкінці XVIII – в першій половині ХІХ ст.; Українські землі у складі Австрійської імперії наприкінці XVIII – у першій половині ХІХ ст.; Культура України кінця XVIII – першої половини XІХ ст.; Українські землі у складі Російської імперії в другій половині ХІХ ст.; Українські землі у складі Австро-Угорщини у другій половині ХІХ ст.); Культура українських земель другої половини ХІХ – на початку ХХ ст.).

П’ята екскурсія з повторення (субота, 22 травня): теми 18–23 чинної програми ЗНО з історії України (Українські землі у складі Російської імперії в 1900–1914 рр.; Українські землі у складі Австро-Угорщини в 1900–1914 рр.; Україна в роки Першої світової війни; Початок Української революції; Розгортання Української революції. Боротьба за відновлення державності).

Шоста екскурсія з повторення (неділя, 23 травня): теми 23–26 чинної програми ЗНО з історії України (Встановлення комуністичного тоталітарного режиму в Україні; Утвердження більшовицького тоталітарного режим в Україні; Західноукраїнські землі в міжвоєнний період; Україна в роки Другої світової війни).

Сьома екскурсія з повторення (субота, 29 травня): теми 27–29 (Україна в перші повоєнні роки; “Україна в умовах десталінізації; Україна в період загострення кризи радянської системи).

Восьма екскурсія з повторення (неділя, 30 травня): теми 30–32 чинної програми ЗНО з історії України (Відновлення незалежності України; Становлення України як незалежної держави; Творення нової України).

Телефон для довідок: +38 044 278 48 64.

Пошук по сайту

Календар подій

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)