10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

27-28 лютого музей запрошує на екскурсії вихідного дня

Екскурсії вихідного дня проходять у Національному музеї історії України щосуботи і щонеділі о 15:00. Це чудова нагода цікаво і з користю провести свій вікенд.

27 лютого, у суботу, відбудеться екскурсія тимчасовою виставкою «Золото Поділля: історія народів». Виставка вперше представляє київській публіці найбільші скарби колекції Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Ви побачите коштовні пам'ятки ювелірного мистецтва та матеріальної культури десятків стародавніх племен і народів, які мешкали на Поділлі протягом тисячоліть: від Трипільської культури до Середньовіччя.

Зокрема на виставці можна буде побачити золоті прикраси, коштовну зброю та срібний посуд, які ймовірно належали сарматському царю Інісмею, правителю Ольвії, ювелірні прикраси ранніх слов'ян, сотні срібних арабських монет, які були універсальною валютою ранньосередньовічної Європи, найбільшу в Європі колекцію бурштинового намиста доби пізньої бронзи та багато інших унікальних пам'яток.

Екскурсію проведе історик НМІУ Ірина Супрунюк.

28 лютого, у неділю, запрошуємо на екскурсію "Ще як були ми козаками...", що повністю присвячена одному із найцікавіших і найяскравіших періодів в українській історії (XVII–XVIII ст.) – добі Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Кирила Розумовського... В експозиції музею представлені унікальні речі: шапка, яка за легендою належала Богдану Хмельницькому, карета київських митрополитів, прапор із зображенням козацького герба.

Цю екскурсію проведе Анатолій Бараннік, старший науковий співробітник відділу пізньосередньовічної, ранньомодерної та нової історії України.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Вартість – 50 грн (30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів) грн + вхідний квиток до музею (75 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)