10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

13 лютого запрошуємо на захід до 25-річчя передачі Україні науково-дослідної станції «Академік Вернадський» та початку роботи І-ї Української антарктичної експедиції

До 25-ї річниці від дня передачі Великою Британією Україні науково-дослідної станції «Фарадей» та початку роботи І-ї Української антарктичної експедиції на станції «Академік Вернадський» в Національному музеї історії України  у суботу, 13 лютого, о 14:00 відбудеться зустріч з українськими науковцями, учасниками експедицій до Антарктичного континенту.

Захід організовують Національний музей історії України та Національний антарктичний науковий центр.

Про історію заснування та діяльності станції, проведені наукові дослідження, історію передачі станції «Фарадей» Україні будуть розповідати учасники антарктичних експедицій:

Світлана Краковська – кліматолог та метеоролог, учасниця 2-ої Української антарктичної експедиції, старший науковий співробітник Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України, кандидат фізико-математичних наук, член Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату.

Учасники експедицій: Роман Братчик, Володимир Бахмутов, Андрій Сидоровський.

Також у музеї буде відкрита виставка «Вікно до Антарктиди: до ювілею станції “Академік Вернадський”». В експозиції представлені 25 постерів з історичними і сучасними фотографіями станції, полярників та природи Антарктиди. Вперше виставка була представлена в Офісі Президента України 6 лютого цього року. Діятиме до 5 березня 2021-го.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2. Телефон: 044 278 48 64.

Вхід до музею на зустріч вільний (за умов дотримання карантинного режиму). Акредитація ЗМІ за формою або за телефоном 093 835 16 96 (Леонід).

  

  

Подія на фейсбуці

   

   

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)