10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

16 серпня інтерактивна сімейна екскурсія «Тато, мама і я у лабіринтах часу»

Подорожі у часі та й ще у сяйві золота та коштовного каміння… Цікаво? Захопливо? Так! Але інколи й небезпечно... Адже, щоб повернутися у сьогодення, треба відновити перерваний Ланцюг Часу – зібрати 12 магічних амулетів, кожен з яких допоможе перейти у наступний часовий простір.

Блукаючи різними епохами, занурюючись у події давноминулих часів, розгадуючи таємниці, виконуючи надскладні завдання, ви всією родиною будете виборювати право володіння чарівними амулетами,що приведуть вас додому – у ХХІ століття. Ви відчуєте, як необхідні вам взаєморозуміння та підтримка; зрозумієте надважливу роль кожного у вашій родині та переконаєтеся, що в єдності ваша сила.

Початок інтерактивної сімейної екскурсії «Тато, мама і я у лабіринтах часу» – у неділю, 16 серпня, о 14:00 за адресою: Музей історичних коштовностей України (філія Національного музею історії України), вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерського історико-культурного заповідника).
Вхід до заповідника – через головну браму.

За один раз у екскурсії може брати участь одна родина тому попередньо потрібно домовитися про участь за телефоном (044) 280-13-96 (з 10:00 до 17:00 щодня).

І пам'ятайте, будь ласка, про запобіжні заходи у зв'язку із складною епідеміологічною ситуацією у Києві, викликану вірусом COVID-19.
   

  

Подія на фейсбуці

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)