10:00 - 18:00
 (044) 278 48 64
 Каса: до 17:00 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Афіша заходів у музеї 1-2 серпня

☝  Нагадуємо, що 1 та 2 серпня – останні дні, коли ви можете оглянути виставку  «Між двох світів: з колекції зброї та спорядження ХVI – ХVІІІ ст. Національного музею історії України».  

Виставка презентує кращі зразки зброї із фондового зібрання музею. Це холодна зброя ХVI – ХVІІІ ст. Польщі, Туреччини, Ірану, в окремій вітрині представлено вогнепальну зброю Західної Європи ХVI – ХVІІ ст., західноєвропейські та східні захисні обладунки ХVІІ ст. Центральне місце в експозиції займають козацькі клейноди та зброя Українського козацтва XVII – XVІII ст.

Огляд виставки входить до вартості загального квитка до музею.

Ми відновили також екскурсійне обслуговування, то ж запрошуємо також замовити оглядову екскурсію!

Вартість екскурсії від 1 до 3 осіб – 200 грн.

Просимо не забувати про  масковий режим та дотримуватися дистанції.

 

👉  01 СЕРПНЯ, СУБОТА

14:00 – екскурсія для дітей «Козацькими стежинами» з елементами інтерактиву

Вартість — 125 грн. за одну особу.

Екскурсія підготовлена для учнів 1-4 класів і розрахована на 45-60 хв. Екскурсійна група – не менше  5 осіб та не більше 7 осіб (карантинна норма).

Шлях на Січ лежить через навчання, тренування та випробовування… Чи зможете ви приготувати куліш, пригадати крилаті козацькі вислови, прочитати текст XVIII ст., розгадати загадки та знайти шлях до козацького скарбу? Спробуйте свої сили та перевірте знання про козацьке життя.

Екскурсія поєднує в собі історичні знання, музейні експонати та ігри.  Під час екскурсії школярі виконують  ряд завдань, відгадують загадки, грають у старовинні ігри, знаходять певні об’єкти в експозиційних залах. Учасник гри може стати справжнім козаком або гетьманом.

📍  Попередній запис – за тел.  278-48-64

 

👉 02 СЕРПНЯ, НЕДІЛЯ

14:00 – екскурсія для дітей «В пошуках скарбу» з елементами інтерактиву

Вартість – 125 грн. за одну особу. Екскурсійна група – не менше 5 осіб та не більше 7 осіб (карантинна норма).  Екскурсія підготовлена для учнів 1-4 класів і розрахована на 45-60 хв.

Діти знайомляться з історією України ХІV-ХVІІІ ст. Таємничий привид завдяки своїм завданням-загадкам допомагає учасникам дізнатися про лицарів та їхню зброю, побут і звичаї козаків, а наприкінці програми – знайти скарб.

📍 Попередній запис – за тел.  044-278-48-64.

Також у суботу і неділю запрошуємо відвідати Музей історичних коштовностей України – філію НМІУ.

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)