10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Екскурсії вихідного дня на 22-23 лютого

Екскурсія вихідного дня проходить у музеї по суботах і неділях о 13:00. Це чудова нагода з користю відпочити на вихідних, відвідати музей та дізнатися нові цікавинки з історії своєї Батьківщини.

На суботу, 22 лютого, запрошуємо на тематичну екскурсію «Мальована кераміка Вікентія Хвойки»Вікентій Хвойка відомий як археолог, що відкрив яскраву й неповторну Трипільську культуру на території України. Роботи цього науковця дали змогу створити першу наукову концепцію історичного розвитку землеробського населення Середнього Подніпров’я від кам’яної доби до епохи Середньовіччя. Він був одним із засновників та першим Головним зберігачем Національного музею історії України, який тоді називався Київський художньо-промисловий і науковий музей. На початку лютого виповнилося 170 років з дня його народження. Спеціально до ювілею в музеї відкрито виставковий проект «Археологічні світи Вікентія Хвойки», що представляє оригінальні документи та акварельні малюнки археолога. Також під час екскурсії відвідувачі дізнаються про життєвий шлях подвижника української археології та ознайомляться із найцікавішими знахідками науковця, які й зараз є окрасою постійної експозиції музею.

Проведе екскурсію співкуратор виставкового проекту до 170-річчя Хвойки, старший науковий співробітник музею, археолог Володимир Колибенко.

23 лютого, в неділю, запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «Книгозбірня НМІУ: історія та колекції». Тут можна ознайомитися із рідкісною букіністикою XVIII – першої пол. ХІХ ст., виданнями з україніки ХІХ – першої чверті ХХ ст., виданнями з історії Київського міського музею старовини і мистецтв та його правонаступників тощо. Один із розділів присвячений книгам з екслібрисами, дарчими написами та автографами видатних діячів української науки й культури.

Екскурсію проведе куратор виставки Олена Попельницька, кандидат історичних наук, завідувач відділу науково-видавничої діяльності музею.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

Вартість – 50 грн (30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів) + вхідний квиток до музею (75 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

Пошук по сайту

Календар подій

Новини

Анонси

Експонат Тижня

Off Canvas Menu (UA)