10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

Заняття з підготовки до ЗНО №22 відбудеться 10 лютого

Під час двадцять другого заняття консультативного курсу буде опрацьовано тему “Західноукраїнські землі у складі Австро-Угорської імперії у другій половині ХІХ ст.” та “Культура України у другій половині ХІХ — на початку ХХ ст.” відповідно до чинної програми ЗНО–2020 з історії України. Також заплановано повторення частини матеріалу, опрацьованого в першому семестрі. Протягом 2-годинного заняття (з двома перервами) нами буде розглянуто такі питання:

  1. Соціально-економічний розвиток Східної Галичини, Північної Буковини та Закарпаття.
  2. Суспільно-політичні рухи на західноукраїнських землях у другій половині ХІХ ст.
  3. Розвиток культури на українських землях у другій половині ХІХ — початку ХХ ст.
  4. Повторення та закріплення вивченого матеріалу.
  5. Контрольне розв’язання тестів.

Розгляд кожного питання супроводжуватиметься практичними завданнями на закріплення інформації (розв’язанням тестів, іграми, опитуваннями). Кожен учасник заняття для домашнього закріплення вивченого матеріалу отримає комплекс додаткових матеріалів: презентацію, текст, тести, набір вправ для запам’ятовування дат.

Лектор – науковий співробітник Анатолій Бараннік, цього (й минулого) року склав ЗНО на 200 балів, успішно підготував понад 60 абітурієнтів до ЗНО з історії України.

Заняття відбудеться у понеділок, 3 лютого, в приміщенні Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2). Заняття триватиме з 16:00 до 18:00. Вартість заняття - 150 грн.

     

     

Подія на Facebook

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)