10:00 - 18:00
(044) 278 48 64 

 м.Київ
 вул. Володимирська, 2 

А Анонси

Previous Next

На вихідних екскурсіях 8-9 лютого музей запрошує разом відзначити день народження Вікентія Хвойки

Щосуботи та щонеділі о 13:00 у НМІУ проходять різноманітні екскурсії вихідного дня. Це чудова нагода з користю відпочити у вихідні, відвідати музей та дізнатися цікавинки з історії України.

8 та 9 лютого 2020 року відбудуться тематичні екскурсії «Мальована кераміка Вікентія Хвойки», попри те, що зазвичай у вихідні відвідувачам пропонуються екскурсії на дві різні теми. Справа в тому, що саме 8 лютого 2020 року виповнюється 170 років від дня народження видатного дослідника археологічних пам’яток, талановитого художника Вікентія В’ячеславовича Хвойки (1850–1914). Він був одним із засновників та першим Головним зберігачем Національного музею історії України, який тоді називався Київський художньо-промисловий і науковий музей.

Вікентій Хвойка відомий як археолог, що відкрив яскраву й неповторну Трипільську культуру на території України. Роботи цього науковця дали змогу створити першу наукову концепцію історичного розвитку землеробського населення Середнього Подніпров’я від кам’яної доби до епохи Середньовіччя.

Спеціально до ювілею в музеї відкрито виставковий проект «Археологічні світи Вікентія Хвойки», що представляє оригінальні документи та акварельні малюнки археолога. Також під час екскурсії відвідувачі дізнаються про життєвий шлях подвижника української археології та ознайомляться із найцікавішими знахідками науковця, які й зараз є окрасою постійної експозиції Національного музею історії України.

Обидві екскурсії проведуть співкуратори виставкового проекту до 170-річчя Хвойки, старші наукові співробітники музею, археологи Леся Дідух (8 лютого) та Володимир Колибенко (9 лютого).

Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Вартість – 50 грн (30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів) + вхідний квиток до музею (75 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 278-48-64.

  

  
Подія на фейсбуці

Пошук по сайту

Календар подій

Цього дня

Новини

Анонси

Експонат Тижня

logo

КОНТАКТИ:

Тел:

 +38 044 278 48 64

Запобігання корупції

Виконуючим обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання корупції в Національному музеї історії України є провідний фахівець з антикорупційної діяльності – Базиленко Олег Анатолійович.

 dovira@nmiu.org

 вул. Володимирська, 2, м. Київ, 01001

Приєднуйтесь

Off Canvas Menu (EN)

Off Canvas Menu (UA)